Warszawska wypożyczalnia rowerów

Warszawskie sklepy i serwisy rowerowe


Pokazy rowerowe (trial, bmx, mtb, szosa)

Rowery zabytkowe - obsługa imprez

Wypożyczalnia rowerów nietypowych
 
Nie samym rowerem człowiek żyje...
Kolej w miniaturze - TT skala 1:120
Hobby i edukacja

Kluby kolarskie W-wa

W tej chwili kluby kolarskie są zazwyczaj w bardzo marnej kondycji. Nie inaczej wygląda to na warszawskim podwórku. 

Warszawski Klub Kolarski - wkk.waw.pl - znacznie młodszy od wymienionych poniżej klubów, a jako jedyny prowadzi regularne szkolenie od najmłodszych kategorii wiekowych. W ciągu kilku ostatnich lat, dzięki zaangażowaniu prezesa Błażeja Maresza, zawodnicy Klubu zdobyli wiele laurów, w tym również tytuły Mistrza Polski. Zawodnicy startują głownie na MTB, na szosie trenują i startują w wybranych wyścigach.

SKF AirBike - stowarzyszenie kultury fizycznej przy sklepach AirBike - www.lotosmtb.tio.com.pl - dzięki zaangażowaniu trenera Wojtka Marcjoniaka (były zawodnik i trener WTC) i sponsora - sklepów AirBike (których właściciel byłym zawodnikiem WTC) od kilku lat udaje się trenować młodzież. W 2010 roku praca ta przyniosła tytuł Mistrzyni Polski. 

Klub WTC, zadłużony, z problemami formalnymi nie prowadzi sekcji dla młodzieży.

Legia Warszawa, po kłopotach spowodowanych kradzieżą sprzętu w 2011 roku, organizuje mały skład (ale z ambicjami). Sekcji dla najmłodszych też nie ma.

Klub "Orzeł" w tej chwili (luty 2012) nie ma żadnej sekcji kolarskiej. W planach jest sekcja dla niepełnosprawnych. Tor kolarski znajdujący się na "Orle" wyłączony jest z eksploatacji od 1995 roku (przeznaczony do rozbiórki).

Klub Sportowy Wilanów (powstały w 1995r. do 2008r. KKWilanów) ma sekcje głównie seniorską i masters. Niestety sekcji i trenera dla najmłodszych nie ma.

RKS Sarmata - sekcji kolarskiej aktualnie nie prowadzi sekcji kolarskie

Klub "Szurkowski" - aktualnie sekcji i trenera dla najmłodszych nie ma

NIEOFICJALNA STRONA O HISTORII NAJSTARSZEGO KLUBU KOLARSKIEGO W POLSCE - WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org